"Mēs esam pieraduši saprast mākslu caur Romantisma skatupunktu kā mākslinieciskā ģēnija augli, bet aizmirstam, ka lielākajā daļā vēstures mākslai bija daudz vienkāršāka un tiešāka nozīme: tā bija izglītības pieeja.

Mākslas mērķis bija padarīt sarežģītas mācības vieglāk uztveramas; pamudināt mūsu spītīgo prātu pieņemt idejas, kurām mēs piekrītam, bet pēc tam aizmirstam, ja tās netika izteiktas īpaši nospodrinātā un patīkamā izteikumā."

The School of Life by Alain de Botton, 2019
KARTON KĀ MĀKSLAS STUDIJA
Nodarbības mākslas studijā Karton ir vērstas galvenokārt uz individuālo pieeju. Mēs esam ieinteresēti labvēlīgas atmosfēras radīšanā, lai attīstītu personīgas iemaņas mākslā.
Click to order
Total: 
Vārds, Uzvārds *
Dzimšanas datums *
Telefona nr. *
Vecāka vārds
ja pieteikums bērnam
Vecāka telefona nr
ja pieteikums bērnam
Diena
atzīmēt tikai nodarbību pieteikumam
Laiks
atzīmēt tikai nodarbību pieteikumam
Komunikācijas valoda *
Jautājumi, komentāri
Payment method
KARTON KĀ NEFORMĀLĀS IZGLĪTĪBAS MĀKSLAS SKOLA
Karton mākslas studija ir telpa, kurā esam atvērti ikvienam. Mēs katram pieejam individuāli, jo katram no mums ir dažādi personīgie mērķi. Mums ir svarīgi ņemt vērā katra cilvēka intereses, uz ko balstoties, varam izveidot piemērotu nodarbību programmu. Lai apmeklētu nodarbības, galvenais ir INTERESE un VĒLME, iepriekšējā pieredze nav obligāta.
Nodarbības notiek gan individuāli, gan grupās. Nodarbību laikā cenšamies panākt to, ka dažāda vecuma un iepriekšējās pieredzes cilvēki var strādāt kopā bez jebkādiem aizspriedumiem, jo katrs cilvēks ir atšķirīgs un unikāls, tāpēc vienmēr mācāmies un palīdzam viens otram.

Pēdējo gadu laikā esam strādājuši ar bērniem sākot no 5 g.v., pusaudžiem, jauniešiem un pieaugušajiem. Esam uzrakstījuši 3 jauniešu iniciatīvas un dabūjuši Rīgas Domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta finansiālu atbalstu, lai organizētu jauniešiem bezmaksas ar mākslu saistītas nodarbības - figūru liešana no ģipša, audeklu un blociņu/dienasgrāmatu/ klažu taisīšana. Papildus esam gatavojuši jauniešus iestājeksāmieniem J.Rozentāla mākslas skolā un Latvijas Mākslas Akadēmijā.
KARTON KĀ JAUNO MĀKSLINIEKU KOPIENA
Būdami mākslas studenti, mēs organizējam tādus pasākumus, kādi atsoguļo mūsu ikdienas dzīvi - radošie vakari, mākslas filmu skatīšanās, kopīga iešana uz izstādēm un plenēri visa gada garumā. Ik pa laikam taisām savu darbu izstādes un īstenojam dažādus projektus ( YF SHOP ; YUMTA).
Esam atvērti jauniem cilvēkiem, tehnoloģijām, mēdijiem un sadarbībām, iešanai plenērā, mācīt un mācīties, tāpēc rīkojam radošos vakarus, kuros aicinām visus ciemos, lai iepazītos, parunātos un apspriestu savas idejas!
Jaunākā informācija un tuvākie pasākumi meklējami Facebook un Instagram.
PASNIEDZĒJI UN KOMANDA
Karton pasniedzēji un komanda ir jaunieši un pieaugušie, kuri interesējas par mākslu. Mēs paši attīstāmies, mācāmies un piedāvājam dalīties ar visas dzīves garumā un vairākās mākslas skolās iegūto pieredzi ar tiem, kuri vēlās apgūt vai uzlabot savas zināšanas un prasmes dažādās mākslas tehnikās.
Mūsu komandai var pievienoties! Esam atvērti jaunām paziņām un sadarbībām - pie mums var novadīt pasākumu, lekciju, kursu vai arī strādāt pastāvīgi. Vecuma ierobežojumu nav, varat būt jebkuras radošas nozares speciālists vai jaunietis, kurš vēl meklē sevi.
Ja liekas, ka mūsu filozofija un pieeja tev ir tuva, uzraksti mums kādā no sociālajiem tīkliem, pastāstot par sevi un to, ko tu gribētu darīt iekš Karton LV!
Y U M T A
Nodarbības, tikšanās un pasākumi notiek
Young Folks darbnīcā jeb YUMTĀ
11.novembra krastmala 35, 5.stāvs, 93.studija
+371 29510136 Patrīcija
+371 26112624 Aleksandrs
info@youngfolks.lv

made by janinavalerija
© 2020 YoungFolksLV